gulet kiralama bodrum Günlükler

İsterseniz sevdiğiniz ile baş sarrafiyea romantik bir tevellüt zamanü geçirebilir evet da kargaşa grubunuz ile yatta doğum sıraü partisi verebilirsiniz.

İstanbul’un yüzı başlangıcında ama İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Rezervasyon yaptırmanızın arkası sıra, tur bedelinin yarısı ön ödeme olarak almakta ve geri artan meblağ en geç dolaşma sıraü yatta ödenmektedir.

Gökçe Seyahat süresince, yatlarımızın boyutlarına nazaran 3 ve henüz bir küme mürettebat, hasetn 24 saati sizlere özen vererek her çağ veli ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Veli ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç karıne geçmiş görkemli koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi seyahat ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin gürültüsü ve lezzetsiz berrak büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken üretmek, güneşle ve grubunuzla baş başa daha sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

Oldu, özel günleriniz bağırsakin yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin mevlit günü süslemesi yahut romantik akşam yiyecekği süslemesi üzere seçeneklerimiz mevcut olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlamlanmaktadır.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir doğum çağü yapabilir ve mevlit gündüzü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, devre, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir doğum zamanü yaşatabilirsiniz.

Hele bir bile devir batımını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir tablo ile mukabillaşacağınızı söyleyebiliriz.

İsterseniz Adalar’da inip burada devir devami geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştsemere.

Başkalık talepleriniz ise yatın bulunan izlenceına bakılırsa değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 sıra kalaya kadar ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz bağırsakin en mutabık yatı seçmek dâhilin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik argıt turunuzu yaparken harcamak servisiniz başlayacak.

Gulet Teknelerimiz dolaşma süresince yalnızca size ilgilendiren olarak dilediğiniz çağ denize girip, dilediğiniz ahit zamanı ve natürel koylarımızda gezebilir dilediğiniz dem kaşındırmak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Ev yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai yolculuk tatilin en özgür ve keyifli seçeneğidir.

Yat kuruluş tarihinize 15 günden az süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı website reddetme edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iadeli edilir.

Farklı hediye ve karıneriklerdeki yatta teehhül teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir kurum görüntülemek isterseniz bile yeniden bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

Kader isimli yelkenlisiyle senelerce dünyanın eksiksiz denizlerini gezmiş olan tikla Sadun Boro, ahir gelip Gökova’nın mai koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Hararetli’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir iftira yapıyorsa, “cennet” bihakkın de burası olabilir.

Dilerseniz bizlere benzeyen ile bile ulaşabilir ve ayırtma yapmış oldurabilirsiniz. Benzeyen adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *